Skip navigation

Tehnoloģiju nākotne

Mēs pārveidojam jau šodien

Dyson inženierzinātņu studenti

Nākamā paaudze

Mums tehnoloģijas nozīmē visu. Mēs esam apņēmušies pilnībā mainīt cilvēku dzīvi, izmantojot mūsu radikālās idejas. Pastāvīgi tiecoties noteikt nākotnes izaicinājumus, mēs esam apņēmušies iedrošināt un sagatavot inženierus, kas tos risinās.

Dzinēja shematiskais attēls

Dyson Inženierzinātņu un tehnoloģiju institūts

Dyson Inženierzinātņu un tehnoloģiju institūts gatavo nākamo tehnoloģiju entuziastu paaudzi. Dyson Inženierzinātņu un tehnoloģiju institūta studenti strādā Dyson globālajā inženierzinātņu komandā, vienlaikus studējot, lai saņemtu bakalaura grādu inženierzinātnēs. Tā kā Dyson sedz mācību maksu, pēc izglītības saņemšanas studentiem nav parādu.

Dyson inženierzinātņu studenti

Džeimsa Daisona fonds

Džeimsa Daisona fonds ir apņēmies iedrošināt šīs pasaules jaunos brunelus, edisonus un faradejus. Sadarbojoties ar skolotājiem un skolēniem, mēs iedrošinām jauniešus domāt citādi, pieļaut kļūdas un apzināties savu tehnoloģisko potenciālu.

Jauns tehnoloģiju students mācās par Dyson tehnoloģijām

Džeimsa Daisona balva

Ar šo starptautisko dizaina balvu tiek apbalvoti un iedvesmoti nākošās inženieru paaudzes pārstāvji. Šo konkursu vada Džeimsa Daisona fonds, kas aicina studentus izstrādāt kaut ko, kas atrisinās kādu problēmu. Balva? 30 000 mārciņas un globāla platforma idejas īstenošanai.

James Dyson and Isis Shiffer wearing Ecohelmets