Skip navigation

Efektīva, taupīga tehnoloģija

Panāk vairāk, darot mazāk

Video, kurā Džeimss Daisons stāsta par efektīvām tehnoloģijām

Mazs, bet izturīgs

Dyson V9 digitālais motors ir vien 27 mm plats un tika izveidots Supersonic™ matu žāvētājam. Tas tiek uzstādīts rokturī, lai mainītu smaguma centru, griežas ar ātrumu līdz 11 000 apgr./minūtē, kas vidēji ir sešas reizes ātrāk nekā citu matu žāvētāju motoriem. Mēs to kombinējām ar to pašu Air Multiplier™ tehnoloģiju, ko izmantojam mūsu fēnos ātrākai žāvēšanai.

Dyson Supersonic matu žāvētāja iekšējā digitāla motora skats.

"Mūsu darba nosacījums ir enerģijas un materiālu taupīga un gudra izmantošana. Izmantojot šādus efektīvus risinājumus, esam atklājuši kaismi uz tehnoloģijām. "

Džeimss Daisons

Inženieris
Džeimss Daisons

Uzlabošana izslēdzot

Mūsu inženieri izvērtē patēriņa preces, lai izslēgtu nevajadzīgos komponentus. Ventilatora konstrukcija tika radikāli mainīta, izmantojot parādību, kas rada liela spiediena kodolu vietās, kur gaisa plūsmas satiekas uz liektas virsmas. Tas nozīmē, ka mēs varējām izstrādāt precīzu gaisa plūsmu dzesēšanai.

Dyson ventilatoru tuvplāns

Mazāk kļūdu. Mazāk atkritumu.

Lai garantētu veiktspēju, ir nepieciešama vislielākā precizitāte. Tāpēc visus Dyson digitālos motorus saliek roboti, kas strādā ar mikronu precizitāti un lielu ātrumu. Tā ir tikai daļa no energointensīvas ražošanas. Tieši tāpēc strādājam, lai padarītu mūsu ražošanas līnijas efektīvākas, izmantojot apsildāmu kanālu sistēmu sveķu atkritumu daudzuma samazināšanai. Mūsu instrumentu piegādātāji arī izstrādā instrumentus ar vairākiem dobumiem, lai vienā veidnē varētu ražot vairākas detālas, tā samazinot laika, materiālu un enerģijas patēriņu.

Dyson digitālā motora tuvplāns

Mazs svars. Pārbaudīts vairākas reizes.

Dyson ierīces ir vieglas un ergonomiski līdzsvarotas, lai nodrošinātu ērtāku pieredzi. Tomēr netiek apdraudēta izturība. Izmantojot savas zināšanas par ģeometriju un novatoriskiem materiāliem, mūsu inženieri izstrādā prototipus, kas var izturēt tūkstošiem testēšanas stundu. Kas nozīmē tūkstošiem lietošanas stundu.

Dyson ierīces tiek pārbaudītas uz ražošanas līnijas

Iepakojums, aizsardzība, izskats

Mūsu iepakojums tiek izstrādāts paralēli produktiem. Gan iepakojumam, gan produktiem veic stingru testēšanu, lai mūsu tehnoloģijas tiktu droši piegādātas. Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas produktu izsaiņošana vienmēr ir aizraujoša. Līdzīgi kā mūsu produkti, arī iepakojums tiek pastāvīgi attīstīts. Tāpēc produkti tiek piegādāti atbilstošā un intuitīvi izmantojamā iepakojumā.

Dyson Supersonic matu žāvētājs atvērtā kārbā

Ne tikai energomarķējums

Energomarķējumam būtu jāinformē patērētāji par ļoti efektīviem un energoefektīviem produktiem. Tomēr putekļu sūcēju laboratorijas testos izmanto tukšas ierīces. Tāpēc neizstrādājam mūsu putekļu sūcējus, lai tie būtu piemēroti šiem testiem.

Tā vietā mēs vienmēr domājam par efektivitāti: sākot no mūsu ļoti efektīvajiem digitālajiem motoriem līdz izmantotajiem materiāliem. Tā kā tiek nodrošināta 100 % sūkšanas jauda 100 % laika, tīrīšana notiek ātrāk un bez vienreizlietojamiem maisiem, kas nonāk atkritumu izgāztuvē. Šādas lietas energomarķējumā nenorāda.

Energomarķējums, kas piestiprināts cilindrveida putekļu sūcējam

Izmantojiet atkārtoti. Reciklējiet. Modernizējiet.

Gandrīz visus Dyson ierīcēs izmantotos augstas kvalitātes materiālus var izmantot atkārtoti vai reciklēt. Mūsu remontdarbnīcās mēs atjaunojam un sertificējam lietotas ierīces, piedāvājot tās pārdošanai par zemāku cenu,

Reciklēšanas logotips

Tālāk

Atbildīga resursu ieguve

Dyson cord-free vacuum