Skip navigation

Mūsu DNS

Efektivitāte: ir mūsu DNS

Tieši tas motivēja Džeimss Daisonu radīt pirmos putekļu sūcējus bez maisa. Mums attīstoties, tas mūs ietekmē. Ne tikai mūsu izgudrojumus, bet arī ēkas, darbiniekus un kopienas, kurās strādājam.

Putekļu sūcējs‑robots uz paklājiem un cietajiem grīdas segumiem

Novatoriskas telpas

Mums apkārt ir daudzi ģeniāli izgudrojumi. Daži mūs iedvesmo, aicinot tiekties uz neiespējamo, piemēram, English Electric Lightning kaujas lidmašīna vienā no mūsu darbinieku ēdnīcām. Citi risinājumi ir funkcionālāki, piemēram, saules paneļi un zemes siltumsūkņi, kas nodrošina elektrību mūsu Malmsberijas kompleksā, kur izmanto tikai atjaunīgos elektrības avotus.

Dyson restorānu apgaismojums

"Ideja par kādas lietas uzlabošanu un šīs idejas īstenošana pat tad, ja tas šķiet neiespējami. Par to joprojām sapņoju. "

Džeimss Daisons

Inženieris
Džeimss Daisons

Mēs radām nākotni

Inženierzinātņu simboli ir mūsu iedvesmas avots. Mēs nesen atklājām jaunu tehnoloģiju komplektu Halvingtonā, Viltšīrā. Mēs varējām izmantot šo zemes gabalu, lai izbūvētu tipisku biroja ēku. Tā vietā mēs atjaunojam lidlauka bijušos lidmašīnu angārus, modernizējot un pārveidojot sākotnējo ēku, lai tā būtu labāk piemērota tajā esošajiem cilvēkiem. Līdzīgi kā mūsu produkti.

Shematiskā karte

Enerģijas patēriņa samazināšana

Malmsberijas kompleksā arī ir veikta modernizācija. Ja iespējams, mēs izmantojam iespēju samazināt ietekmi uz vidi. Pirmā fokusa joma bija ēdnīcas, kur mēs aizstājām gāzes plītis ar indukcijas sistēmām, novēršot vajadzību kondicionēt gaisu. Šīs plītis darbina 100 % atjaunīgā elektrība. Mēs izmantosim šādu pieeju visās Dyson ēkās.

Izgaismota Dyson ēdnīca ar ēnām

Prasmju trūkumu novēršana

Inženieriem ir spēja atrisināt globālus izaicinājumus. Lai risinātu 21. gs. problēmas, piemēram, novērstu gaisa piesārņojumu, mums ir nepieciešams vairāk inženieru. Džeimsa Daisona fonds ir mūsu uzņēmuma filantropiskā organizācija. Tā uzdevums ir iedvesmot nākošo inženieru paaudzi. Tas nodrošina finansējumu, materiālus un mentorēšanu, lai aizrautu jaunos prātus ar dažādām problēmām un iemācītu, kā tās atrisināt.

Uzzināt vairāk

Kaitīgo emisiju daudzuma samazināšana

Mēs esam sākuši uzstādīt elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas mūsu personāla autostāvvietās, lai iedrošinātu iegādāties bezemisiju automašīnas. Mēs nodrošinām autobusus pa noslogotākajām maģistrālēm, un visiem Malmsberijas kompleksā, kas atrodas Anglijas laukos, strādājošajiem ir iespēja izmantot auto koplietošanas programmu. Mazāk automašīnu nozīmē mazāk piesārņotāju gaisā, kuru elpojam, un mazāk satiksmes sastrēgumu.

Autobusa silueta skice

Inženieris ikvienā

Ne visi Dyson darbinieki ir inženieri, bet mēs iedrošinām ikvienu domāt kā inženieriem. Visu izjaukt un salikt atpakaļ, bet labāk. Neatkarīgi no jūsu specializācijas jomas — tirgvedības, klientu apkalpošanas vai finansēm — mēs vēlamies, lai jūs apšaubītu pieņēmumus un novērstu citu neievērotos trūkumus.

Zināšanu par mūsu tehnoloģijām apgūšana, strādājot Dyson

Tas, kas taupa, kad viņam ir, cietīs, kad viņam nav

Lai nodrošinātu, ka mūsu ierīces turpina darboties daudzus gadus, mēs veicam rūpīgu testēšanu. Kad testi ir veikti, mums ir daudzi labi komponenti, ko nevēlamies izmest. Dažus no šiem komponentiem izmanto turpmākām pārbaudēm. Citi tiek izmantoti citiem mērķiem mūsu kompleksā, piemēram, ciklonierīču korpusi tiek izmantoti kā galda organizatori. Daži komponenti tiek ziedoti labdarības organizācijas projektiem, tā sekmējot radošumu un mīlestību pret inženierzinātnēm vietējā kopienā.

Dyson putekļu sūcēji, kas izkārtoti zirga formā

Apņēmība. Neatlaidība.

Mēs uzskatām, ka vienmēr var panākt uzlabojumus. Tāpēc mūsu inženieri pētniecības centros Viltšīrā, Malaizijā un Singapūrā pastāvīgi nāk klajā ar jaunām idejām. Misija? Atrisināt problēmas, ko citi izvēlas ignorēt. Kad inženieri būs gatavi kopīgot savus izgudrojumus, jūs par to noteikti uzzināsiet.

Inženiera skices

Tālāk

Tehnoloģiju nākotne

Inženierzinātņu studenti putekļu sūcēju lokā