Skip navigation
dyson australia

Dyson tehnoloģija tīrāka un veselīgāka mājokļa veidošanai.

Atklājiet Dyson vakuuma un gaisa attīrīšanas jaunāko tehnoloģiju, kas ir izstrādāta tīrāka un veselīgāka mājokļa veidošanai.

Veselīgāks mājoklis ar Dyson

Uzlabotā sešpakāpju filtrācija uztver un notur smalkus putekļus

Sešpakāpju filtrācijas sistēma uztver putekļus, ziedputekšņus un alergēnus, savukārt augstas kvalitātes blīvējumi neļauj tiem noplūst atpakaļ gaisā. Uztver 0,3 mikronus mazas daļiņas (99,99%).2

Sešpakāpju filtrēšanas sistēma šķērsgriezumā.

Pamatīgi iztīriet savu mājokli

 • Daudzpusīga tīrīšana

  Jaudīga sūkšana dziļai notīrīšanai jebkurā vietā

  Dyson V11™ putekļsūcējiem ir visspēcīgākā sūkšanas jauda, salīdzinot ar citiem bezvadu putekļsūcējiem.2 Ar vadu neierobežota daudzpusība un Dyson izgudrotie izstrādājumi palīdzēs iztīrīt pat grūti sasniedzamas vietas.

 • Higiēniska tvertnes iztukšošana

  Higiēniska tvertnes iztukšošana

  "Point and shoot" mehānisms vienā piegājienā izvada putekļus un netīrumus dziļi atkritumu tvertnē higiēniskā veidā – nekādas saskarsmes ar putekļiem.

 • Filtra mazgāšana

  Viegli kopjams

  Mazgājamas sastāvdaļas, piemēram, filtru, var viegli noņemt un izskalot. Augstas efektivitātes putekļu atdalīšana nozīmē, ka nav jāmazgā ciklona atdalītāju vai citas ierīces daļas.

Attīrīšana, sildīšana vai atdzesēšana

Dyson Pure Hot+Cool™ attīrītājs, ventilators, sildītājs izmanto Air Multiplier™ tehnoloģiju, lai nodrošinātu jūsu telpu ar attīrītu gaisu. Noblīvētie HEPA filtri uztver 99,95% īpaši smalku daļiņu, tādus kā alergēni un piesārņotāji.3

Tam ir trīs viedie sensori, kas reāllaikā automātiski nosaka gaisā esošās daļiņas un gāzes, ziņojot par tām.5

Dyson attīrītāja tehnoloģijas rentgena staros

HEPA filtrs

 • Dyson HEPA filtra daļu attēls, kurā redzams, kā ieplūst piesārņotāji

  Uztver piesārņotājus, ko nevarat redzēt

  Pilnīgi hermētiskā 360 ° filtrēšanas sistēma ietver gan aktīvās ogles filtru, gan HEPA stiklašķiedras filtru. Kopā tie uztver gāzes un piesārņotājus un novērš netīrā gaisa nonākšanu atpakaļ telpā.

 • Dyson filtra borsilikāta stikla mikrošķiedras tuvplāns

  Stikla šķiedras HEPA filtrs

  9 metri borsilikāta stikla mikrošķiedras, kas salocīta vairāk nekā 200 reizes, uztver 99,95 % pat 0,1 mikronu lielu alergēnu un piesārņotāju.³³

 • Dyson filtra oglekļa kristālu tuvplāns

  Aktīvās ogles filtrs

  Izgatavots no blīva oglekļa granulu slāņa, kas apstrādātas ar skābekli, lai padarītu tās porainākas. Tas palielina ogles virsmas lielumu un uztver tādas gāzes kā formaldehīds, benzols un NO₂.

Apgaismojuma viedā regulēšana savās mājās

Lightcycle™ ir izveidots, lai atbalstītu jūsu organisma pulksteni. Viedais optiskais draiveris pielāgo trīs siltas un trīs vēsas gaismas diodes, precīzi pielāgojot krāsu temperatūru un spilgtumu atbilstoši jūsu vecumam, uzdevumam un diennakts laikam.

Dyson apgaismojums mājās

Nodrošiniet savam vecumam un uzdevumam atbilstošu apgaismojumu

 • Divi cilvēki, kas mācās pie Lightcycle™ darba lampas

  Labāks apgaismojums darbam un mācībām

  Vairāk nekā 1000 lux spilgtums kombinācijā ar aizsardzību pret atspīdumiem un zemu optisko mirgošanu7 – pārsniedz ieteicamos parametrus darbam pie rakstāmgalda.6

 • Gultā guļošs cilvēks pie Lightcycle™ darba lampas

  Regulē zilo gaismu, diennakts garumā

  Atšķirībā no vairuma gaismas, kas vienkārši nemainās, Lightcycle™ darba lampa pielāgo krāsu temperatūru un spilgtumu diennakts garumā. Līdz ar to zilā gaisma tiek regulētā atbilstoši dienasgaismai

 • Pie Lightcycle™ darba lampas strādājošs cilvēks

  Automātiskā spilgtuma korekcija atbilstoši jūsu vecumam

  Mums novecojot, acu muskuļi atrofējas un lēcas sacietē, – mums ir nepieciešams līdz pat četrām reizēm vairāk gaismas.8 Lightcycle™ darba lampa automātiski pielāgo spilgtumu atbilstoši jūsu vecumam.

Pērciet tieši no Dyson.lv

1 Testēts saskaņā ar ASTM F1977-04 standartu (daļiņu izmērs 0,3–0,5 mikroni) Boost režīmā.

2 Sūkšanas jauda testēta saskaņā ar IEC 62558-2 CL5.8 un 5.9 pie tīrīšanas uzgaļa, izmantojot augsta griezes momenta tīrīšanas uzgali, salīdzinot ar citiem bezvadu kāta putekļusūcējiem, testēts Boost režīmā.

3 Testēta 0,1 mikronu lielu daļiņu filtrēšanas efektivitāte (EN1822), gaisa projekcija (DTM801), attīrīšanas efektivitāte 81 m3 plašā telpā (TM-003711) un apkures veiktspēja 35 m3 plašā telpā (DTM 961).

4 Maksimālajā iestatījumā. Testēta gaisa projekcija (DTM 801), attīrīšanas pārklājums 81 m3 plašā telpā (TM-003711) un apkures veiktspēja 35 m3 plašā telpā (DTM 961).

5  PM2.5, PM10, VOC, NO2.

6  Saskaņā ar Apgaismojošās inženierijas biedrības (Illuminating Engineering Society, IES) Apgaismojuma rokasgrāmatu, desmitais izdevums (2011. gada 30. jūlijs).

7 Testēts saskaņā ar IEEE 1789 – 2015 – ieteicamā prakse strāvas modulēšanai stipra spilgtuma gaismas diodēs, lai mazinātu lietotāju veselības kaitējuma riskus.

8 Klepeis NE, Nelson WC, Ott WR, et al. (2001). The National Human Activity Pattern Survey (NHAPS): vides piesārņotāju iedarbības novērtēšanas resurss. J Expo Anal Environ Epidemiol. 11:231-252.