Skip navigation

Viltotu Dyson tehnoloģiju un tīmekļu vietņu noteikšana

Šajā sadaļā ir pieejama informācija un atbalsts gadījumos, kad jums ir aizdomas, ka esat skatījis(-usi) viltotu Dyson tīmekļa vietni vai saskāries(-usies) ar viltotu Dyson tehnoloģiju.

Viltotu Dyson tehnoloģiju un tīmekļu vietņu noteikšana

Dyson: veikala drošība

Dyson aktīvi darbojas, lai apkarotu smagu problēmu, kas saistīta ar viltotajām precēm. Mēs zinām, ka pastāv dažādas mūsu tehnoloģijas versijas, un mūsu prioritāte ir aizsargāt lietotājos no neapzinātas tādu produktu iegādes, kas tiek reklamēti kā autentiskas Dyson preces.

Mēs vienmēr mēģinām rast veidus, kā palīdzēt mūsu lietotājiem, gan attīstot tehnoloģijas, kas izslēdz vajadzību iegādāties dārgus putekļu sūcēju maisiņus, gan ieguldot produktu pētniecībā un izstrādē, lai aizsargātu matus no spēcīga karstuma radītajiem bojājumiem. Mēs arī vēlamies aizsargāt lietotājus no viltotām Dyson tehnoloģijām, kas var būt bīstamas.

Dyson ir vesela komanda, kas strādā, lai aizsargātu pircējus no viltotu preču un neīstu tīmekļa lapu radītajiem riskiem. Mēs cieši sadarbojamies ar tiesībaizsardzības iestādēm, lai aizsargātu patērētājus, un uzsākam tiesvedību pret personām, kas iesaistītas viltotu Dyson preču ražošanā un izplatīšanā.

Izvairīšanās no viltotām precēm tiešsaistē: neīstas tīmekļa vietnes un viltotas preces tiešsaistes tirgos

Viens veids, kā nodrošināt, ka neiegādājaties viltotas preces, ir pirkt tieši no uzņēmuma Dyson (mūsu tīmekļa vietnē vai kādā Dyson Demo veikalā) vai no mūsu pilnvarota mazumtirdzniecības partnera. Iegādājoties preces tieši no Dyson, jūs ne tikai aizsargājat sevi no viltotām precēm, bet arī saņemat mūsu garantiju, ātru piegādi un klientiem paredzēto atbalstu.

Viltotu preču izplatītāji pārdod savas preces neīstās tīmekļa vietnēs.

Šādas vietnes tiek bieži reklamētas, izmantojot reklāmas sociālajos tīklos, piemēram, Instagram un Facebook. Šīs reklāmas bieži ietver tiešu saiti uz neīsto tīmekļa lapu. Lai pārliecinātu patērētājus, ka šāda lapa ir pilnvarotais mazumtirdzniecības partneris, pārdevēji mēģina likt savai vietnei izskatīties kā oficiālajai Dyson vietnei, izmantojot Dyson attēlus un video, imitējot mūsu izteiksmes veidu un piedāvājot atlaides no Dyson cenām. Neīstajās lapās bieži nav norādīta lapas īpašnieka kontaktinformācija (vai tā ir nepilnīga).

Oficiālās Dyson reklāmas sociālajos tīklos pārvirza jūs uz Dyson.com vai pilnvarotā mazumtirdzniecības partnera tīmekļa vietni, dodot iespēju iegādāties Dyson tehnoloģiju oficiālā vietnē.

Viltoto preču izplatītāji pārdod šīs preces arī tiešsaistes tirgos.

Oriģinālos Dyson produktus pārdod noteiktās tiešsaistes tirdzniecības vietās (kas dažādās valstīs ir atšķirīgas), kur Dyson nav šo preču pārdevējs. Iegādājoties tiešsaistes tirdzniecības vietā, jums ir maza iespēja novērtēt, vai izvēlētā prece ir autentiska. Ja atklājat, ka iegādātā prece ir viltota, var būt grūti saņemt atpakaļ naudu. Sazinieties ar Dyson klientu atbalsta komandu, un mēs darīsim visu iespējamo, lai jums palīdzētu.

Viltoto preču izplatītāji mēģina pārliecināt klientus, ka viņi pārdod īstas Dyson preces, veicot šādas darbības:

 • neizmanto faktisko pārdoto preču attēlus (tā vietā izmanto oficiālos Dyson attēlus);
 • piedāvā atlaidi no Dyson cenas (kas dažkārt ir pietiekami liela, lai radītu aizdomas);
 • apgalvo, ka pārdod oriģinālos, autentiskos vai īstos produktus;
 • apgalvo, ka produkts ir autentisks, jo to var reģistrēt Dyson tīmekļa vietnē;
 • ņemiet vērā — ja piedāvājums šķiet pārāk labs, lai būtu īsts, tā arī ir.
 • Līdzīgi kā citu tiešsaistes pirkumu gadījumā, ir svarīgi ievērot piesardzību un iegādāties preces tikai no drošām un uzticamām tīmekļa vietnēm. Iesākumā pārbaudiet tīmekļa vietnes URL, lai pārliecinātos, ka tā ir Dyson.com vai vietējā Dyson vietne, vai vietējā pilnvarotā mazumtirdzniecības partnera tīmekļa vietne. Lai saņemtu papildu palīdzību vai ieteikumus, sazinieties ar Dyson klientu apkalpošanas komandu.

  Kāpēc viltotas Dyson ierīces var būt bīstamas?

  Viltoto Dyson ierīču izgatavošanas process bieži ir lēts, tās var būt bīstamas un nenodrošina tādu pašu pārsteidzošu pieredzi kā autentiski Dyson produkti.

  Viltotās preces netiek ražotas Dyson kontrolētā vidē, kas paredzēta, lai nodrošinātu mūsu produktu kvalitāti un drošumu.

  Mūsu produktu aizsardzībai paredzētie elementi un pasākumi bieži netiek izmantoti. Šā iemesla dēļ mēs neiesakām izmantot viltotas Dyson preces.

  Vai esat iegādājies(-usies) viltotu preci?

  Viltoto preču ražotāji un izplatītāji dara visu iespējamo, lai tās izskatītos pēc iespējas līdzīgākas oriģinālajām precēm. Bieži tikai pēc lietošanas uzsākšanas lietotājiem rodas aizdomas.

  Viltotās Dyson preces ir ļoti grūti noteikt: to izskats ir gandrīz identisks oriģinālajām Dyson precēm; sākot no logotipiem uz produkta un beidzot ar piegādei izmantoto iepakojumu. Viltotajām Dyson precēm pat pievieno Dyson sērijas numura uzlīmju un Dyson garantijas sertifikātu kopijas. Tomēr līdzīgs ir tikai ārējais izskats.

  Bieži sastopamas pazīmes, kas var liecināt par viltotu preču iegādi, ir šādas:

 • sliktas kvalitātes apdare (piemēram, nepareizi Dyson logotipi, nelīdzenas šuves, skrāpējumi vai nelīdzenas malas);
 • sliktas kvalitātes iepakojamais materiāls;
 • drukas kļūdas uz preces, iepakojuma vai pievienotajā dokumentācijā.
 • Ziņošana par aizdomīgiem produktiem

  Dyson nenodrošina apkopi viltotām precēm, jo tās nav Dyson preces un nav izgatavotas no oriģinālajām Dyson detaļām. Mēs arī nevaram piedāvāt atmaksu par jūsu iegādātajām viltotajām precēm.

  Dažos apstākļos mēs piedāvājam palīdzību patērētājiem, kuri iegādājušies viltotas Dyson ierīces, lai viņi varētu atgūt naudu.

  Lai saņemtu papildu palīdzību vai ieteikumus, sazinieties ar Dyson klientu apkalpošanas komandu.