Registrirajte svoj Dyson uređaj | dyson.hr
 

Rūpējieties par savu bateriju. Maksimāli paildziniet baterijas kalpošanu.

“Dyson” bateriju kalpošanas ilgumu nosaka vairāki faktori – piemēram, apkopes un glabāšanas kvalitāte. To nenosaka konkrēts gadu skaits. Tādēļ ir vairākas lietas, ko varat darīt, lai jūsu “Dyson” baterija kalpotu maksimāli ilgi.


Mēs esam prasīgi pret savām baterijām, lai arī jūs varat būt prasīgi

Testējam vēlreiz un vēl

Mūsu baterijām tiek veikta 2000 stundu ilga stingra testēšana, lai panāktu smalko līdzsvaru starp enerģijas blīvumu, jaudas blīvumu un kalpošanas ilgumu. Bateriju elementiem piemīt unikālas spējas – tie ir ražoti tā, lai atbilstu mūsu īpašajām prasībām.

Nav atmiņas efekta

Dažām baterijām ražošanā ir iestrādāts atmiņas efekts. Ja jūs bateriju uzlādējat īsu brīdi, nākamajā uzlādēšanas reizē tā var noturēt tikai mazu uzlādes līmeni. “Dyson” baterijām nav atmiņas efekta, tādēļ tās var pielāgot videi, neatkarīgi no uzlādēšanas cikla.

Droša pārvaldības sistēma

Mūsu unikālā baterijas jaudas taupīšanas funkcija ļauj paildzināt kalpošanas ilgumu – izmantojot strāvu tikai tad, kad jums tā nepieciešama. Tas nodrošina to, ka baterija nepārkarst, netiek pārlādēta un neaizdegas.

Viegla, tomēr jaudīga

Mūsu speciāli noregulētās baterijas ir ražotas no litija jonu jaudīga un viegla materiāla, kas izstrādāts, nodrošinot augstu drošības, jaudas un enerģijas līmeni.


Izmantojiet visu, ko baterija spēj sniegt

Mēs izstrādājam putekļu sūcējus, kurus ir vienkārši lietot un pieskatīt. Tomēr baterijas satur sarežģītas ķīmiskas struktūras, kuras reaģē uz apkārtējo vidi. Esam apkopojuši dažus ieteikumus, kuri palīdzēs jums panākt maksimālu baterijas kalpošanas ilgumu.

Mazāk izmantojiet augstas jaudas režīmu

Jūsu putekļu sūcējs ir izstrādāts tīrīšanai ikdienā automātiskajā vai normālajā režīmā. Šos režīmus var mainīt putekļu sūcēja augšdaļā aizmugurē. Maksimālās jaudas vai jaudas pastiprinājuma režīmi ir paredzēti jaudīgai, intensīvai tīrīšanai atsevišķās vietās. Lietojot tos pastāvīgi, paātrinās baterijas nolietojums. Ja jūsu ierīcei ir “Eco” režīms, kalpošanas ilgums ir maksimāls, ļaujot tīrīt ilgāk.

Centieties nelietot ierīci pārmērīgi augstā temperatūrā

Karsta vide paātrina baterijas novecošanos. Tādēļ centieties netīrīt automašīnu karstā laikā un neatstājiet putekļu sūcēju telpās, kurās ilgstoši iespīd tieša saules gaisma. Tas pats attiecas uz aukstu lieveni vai garāžu ziemā.

Glabājiet savu putekļu sūcēju istabas temperatūrā

Karstuma avoti, piemēram, radiatori var sabojāt bateriju. Mēs iesakām glabāt putekļu sūcēju temperatūrā no 18 līdz 28 °C, sargājot no tiešiem saules stariem, ārpus saimniecības skapja.

Ļaujiet atdzist, tomēr ne pārāk

Baterijas kalpošanas ilgumu var paildzināt, ļaujot ierīcei pēc lietošanas atdzist, pirms to pievieno atpakaļ pie doka, lai uzlādētu.

Jūsu ierīce nedarbosies un netiks uzlādēta, ja telpas temperatūra būs zem 37 °F (3 °C). Tas paredzēts dzinēja un baterijas pasargāšanai.

Piedāvājiet pauzi

Ļaujot baterijai pilnībā iztukšoties vismaz vienu reizi mēnesī, jūs palīdzat paildzināt tās kalpošanas laiku. Ja jums ir rezerves baterija, iesakām tās laiku pa laikam apmainīt, lai abām ir iespēja dabiskā veidā izlādēties.


BUJ

Vai mana “Dyson” divu gadu garantija attiecas arī uz bateriju?

“Dyson” piedāva divu gadu garantiju visām bezvadu ierīcēm un detaļām, ieskaitot bateriju. Ja jūsu ierīcei vēl ir spēkā šī garantija, mēs bateriju nomainīsim bez maksas. Ja esat ierīces īpašnieks, piereģistrējieties “My Dyson”, lai redzētu, vai jūsu garantija ir spēkā.

Vai savam “Dyson” putekļu sūcējam drīkstu iegādāties trešās puses bateriju?

“Dyson” cenšas izmantot vislabāko bateriju tehnoloģiju. Mēs šī procesa ietvaros veicam būtiskas drošības pārbaudes un kvalitātes kontroles. Tikai izmantojot oriģinālo “Dyson” bateriju, jūs nodrošināt to, ka jūsu ierīce turpina darboties tā, kā paredzēts, un ka jūsu garantija nezaudē spēku.

Kad vajadzētu izmantot jaudas pastiprinājuma / maksimālās jaudas režīmu?

Jaudas pastiprinājuma / maksimālās jaudas režīmu var izmantot spēcīgai, intensīvai tīrīšanai atsevišķās vietās. Šie režīmi ietekmē jūsu putekļu sūcēja darbības ilgumu, tādēļ aicinām tos izmantot tikai konkrētās vietās.

Ko man darīt ar veco bateriju?

“Dyson” produkti ir izgatavoti no kvalitatīviem atkārtoti pārstrādājamiem materiāliem. Pirms nodošanas atkārtotai pārstrādei, ievērojot vietējos rīkojumus un noteikumus, baterija jāatvieno no ierīces. Ja jūsu baterija ir jānomaina, lūdzu, zvaniet mums uz tālruni 844-705-4777, lai varam jums palīdzēt, vai atrodiet rezerves bateriju šeit.

Cik ilgi kalpo “Dyson” baterija?

Litija jonu baterijas ir ražotas ilgam laikam, mazā tilpumā koncentrējot enerģiju un jaudu. Ar laiku visas baterijas nolietojas. Tādēļ, ja ierīces darbināšanas ilgums ir saīsinājies, kaut arī ierīci nedarbināt jaudas pastiprinājuma / maksimālās jaudas režīmā, iespējams, ir laiks iegādāties jaunu bateriju. Visām mūsu ierīcēm ir sākotnējā divu gadu garantija, kas attiecas arī uz bateriju.

 

;