Aprēķinus

Dyson Airblade aprēķini

Dyson izgudro un ražo tehniku, kas darbojas pienācīgi, un palīdz saviem klientiem saprast, kā tā darbojas. Mūsu izvirzītie apgalvojumi ir pārskatāmi.

Diemžēl, daži no mūsu konkurentiem nerīkojas tāpat. Tie bieži izmanto maldinošus apgalvojumus, kas var būt mulsinoši.

Zemāk ir paskaidrojums, kā mēs veicam aprēķinus un nosakām savas tehnikas parametrus.  Ja vēlaties vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 22110013

Izmaksu ietaupījums

Dyson izmanto šādus parametrus saviem aprēķiniem:

Papīra dvieļu skaits vienā izmantošanas reizē = 2

Tas ir balstīts uz mūsu pētījumu.  Mēs zinām, ka cilvēki bieži vien izmanto vairāk nekā 2 papīra dvieļus, lai nosusinātu rokas. Tomēr mēs esam piesardzīgi novērtējot izmaksas.

Papīra dvieļa cena: € 0.01

Tas ir balstīts uz mūsu pētījumu. Mēs esam ņēmuši vērā papīra dvieļu izmaksas no pieciem populārākajiem avotiem un aprēķinājuši vidējās izmaksas.

Tualetes telpu izmantošanas skaits dienā = 200

Tas ir balstīts uz mūsu pētījumu, aprēķinot vidēja lieluma tualetes telpu izmantošanu. Mazākām tualetes telpām, kur ir zemāks apmeklētāju skaits, mēs izmantojam skaitli 100, bet telpām ar lielu apmeklētāju skaitu, piemēram, degvielas uzpildes stacijās vai lidostās, mēs izmantojam skaitli 400.

Dienu skaits, kad tualetes telpa ir  izmantota = 365 dienas

Kā mēs aprēķinām ekspluatācijas izmaksas papīra dvieļiem?

Gada ekspluatācijas izmaksas papīra dvieļiem =
vidējais papīra dvieļu skaits, ko izmanto, lai nosusinātu rokas x vidējās papīra dvieļu izmaksas x pieņemtais izmantošanas reižu skaits dienā x pieņemtais tualetes telpas izmantošanas dienu skaits.

Kā mēs aprēķinām ekspluatācijas izmaksas Dyson Airblade ™ roku žāvētājiem un citiem roku žāvētājiem?

Aprēķins tiek veikts 2 soļos:

Solis 1: Ekspluatācijas izmaksas lietošanas laikā (bez gaidīšanas režīma)

Roku žāvētāja žāvēšanas laiks (stundās) x žāvētāja nominālā jauda (kW) x pieņemtais izmantošanas reižu skaits dienā x pieņemtais tualetes telpas izmantošanas   dienu skaits  x elektroenerģijas cena par kWh.

Solis 2: Ekspluatācijas izmaksas lietošanas laikā (ar gaidīšanas režīmu)

Solis 1  rezultāts  +

((Elektroenerģijas cena par kWh * stundu skaits gadā) - (pieņemtais izmantošanas skaits dienā (100/200/400) * roku žāvētāja žāvēšanas laiks (stundās))) * Gaidīšanas jauda (kW)

= Gada ekspluatācijas izmaksas

;